W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W dniu 6 grudnia 2017 r. odbyła się konferencja szkoleniowa pod hasłem „Podnoszenie świadomości dotyczącej zakażeń HIV/AIDS”

W dniu 6 grudnia 2017 r. odbyła się konferencja szkoleniowa pod hasłem „Podnoszenie świadomości dotyczącej zakażeń HIV/AIDS”
08.12.201712:03

W związku z przypadającym na dzień 1 grudnia Dniem Walki z AIDS Gmina Lublin w ramach realizacji  Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin  zorganizowała w dniu 6 grudnia 2017 r. konferencję szkoleniową na temat „Podnoszenie świadomości dotyczącej zakażeń HIV/AIDS”. Celem konferencji było przekazanie aktualnej wiedzy na temat zakażenia wirusem HIV/AIDS. Przedstawione zostały również informacje dotyczące zakażenia HIV, omówiono znaczenie testowania w profilaktyce HIV/AIDS, poruszono zagadnienia związane z zagrożeniem zakażenia kobiet w ciąży oraz przedstawiono szczegółowy opis postępowania w przypadku narażenia na zakażenie HIV. Adresatami konferencji byli przedstawiciele i pracownicy jednostek oświatowych Miasta Lublin, policja, straż miejska, pracownicy socjalni, pracownicy PSSE i WSSE w Lublinie, przedstawiciele CIK w Lublinie.

Organizację konferencji sfinansowano ze środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin na 2017 r.