W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wydział Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin na festynach „Wspólnie możemy więcej” oraz „Pasje ludzi pozytywnie zakręconych”.

Wydział Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin na festynach „Wspólnie możemy więcej” oraz „Pasje ludzi pozytywnie zakręconych”.
14.06.202214:05

W dniu 11 czerwca 2022 r. pracownicy Wydziału Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin brali udział w festynie pod nazwą „Wspólnie możemy więcej” zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 12 w Lublinie przy ul. Sławinkowskiej 50.

Natomiast w dniu 12 czerwca 2022 r. Wydział Zdrowia i Profilaktyki uczestniczył w festynie pod nazwą „Pasje ludzi pozytywnie zakręconych” zorganizowanym w Lublinie na Placu Litewskim.

Zorganizowane przez Wydział stoiska były odwiedzane przez licznych mieszkańców miasta, którzy mogli dowiedzieć się o realizowanych zadaniach w obszarze promocji i i ochrony zdrowia oraz przeciwdziałania uzależnieniom. Festyny były również okazją do promowania zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień. Mieszkańcy otrzymywali materiały informacyjno-edukacyjne promujące zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie i zdrowie psychiczne. Dzieci brały udział w zabawach i konkursach edukacyjnych z nagrodami w zakresie profilaktyki zdrowia.