W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie na warsztaty on-line dla dzieci i rodziców w ramach Programu Jedz z Głową

Zaproszenie na warsztaty on-line dla dzieci i rodziców w ramach Programu Jedz z Głową
23.09.202012:14

Szanowni Państwo!

Po raz kolejny mam przyjemność zaproponować Państwu skorzystanie z oferty warsztatów dla dzieci i rodziców. Nasza Fundacja realizuje w Lublinie Program Jedz z Głową, jest to program polityki zdrowotnej w zakresie zdrowego odżywiania dzieci. W ramach naszych działań organizujemy między innymi warsztaty on-line dla dzieciaków i ich rodziców. Podczas zajęć staramy się w atrakcyjny sposób przybliżyć im temat zdrowego odżywiania i przekonać je jak ważny jest zdrowy styl życia. Wystarczy kliknąć w link i się zarejestrować! Nie trzeba pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania.

Poniżej najbliższe tematy i terminy:

Piramida żywieniowa - poznamy wszystkie piętra piramidy, od aktywności fizycznej przez wszystkie składniki żywieniowe naszych posiłków po słodycze, sól i sen.
Zapraszamy już 22.09.2020 r. godz. 16.00.
Link do rejestracji.
Uczestnicy warsztatu dla dzieci będą mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Czytanie etykiet - odszyfrujemy niczym najdociekliwsi detektywi co kryje się w naszych ulubionych produktach.
Zapraszamy 29.09.2020 r. o godz. 16.00.
Link do rejestracji.

Żywienie w czasie koronawirusa - webinarium dla rodziców. Podczas szkolenia dowiemy się między innymi; jak prawidłowe żywienie może wpłynąć na nasz system odpornościowy. Ponadto wiedząc, że wiele osób rezygnuje w obecnych czasach z wizyt w klubach fitness i na siłowni, porozmawiamy również o tym, jak zmodyfikować naszą dietę w sytuacji, gdy nieco ograniczamy naszą aktywność fizyczną.
Zapraszamy 25.09.2020 r. o godz. 18.00.
Link do rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału z warsztatach.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na Facebooku oraz w formularzu rejestracji na poszczególne wydarzenia.