W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Jedz z Głową

Program „Jedz z głową”

Program polityki zdrowotnej na lata 2019-2021 w zakresie zdrowego odżywiania dla dzieci klas I-III szkół podstawowych w Lublinie „Jedz z głową” wprowadzony został  uchwałą Nr 230/VI/2019 Rady Miasta Lublin
z dnia 26 kwietnia 2019 r.

Webinaria w ramach Programu "Jedz z głową"

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci klas I-III szkół podstawowych oraz dzieci do udziału w bezpłatnych webinariach w ramach „Programu Jedz z Głową” finansowanego ze środków budżetu Miasta Lublin. W marcu oprócz dobrze już znanych tematów takich jak „Mikroflora jelitowa” czy „Żywienie w chorobach tarczycy” pojawią się webinary „Nie taki tłuszcz straszny …” oraz „Suplementy diety- zdrowie czy oszustwo w pigułce?” Dla dzieci przygotowaliśmy webinar "Żywieniowa szkoła przetrwania"  czyli jak w bezpieczny sposób samodzielnie przygotować zdrowy posiłek oraz webinar „Brzuchowe sprawy”, który podpowie co jeść a czego unikać aby nasz brzuszek był zdrowy. Przygotowaliśmy również nowe treści skierowane na potrzeby rodziców dzieci ze szkół specjalnych na temat diety w zaburzeniach ze spektrum autyzmu i ADHD.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenia.

Link do rejestracji