W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Program - wady wzroku

Program wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkoły podstawowej.
Program przyjęty Uchwałą Nr 737/XXIX/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 27 kwietnia 2017 r. w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej - „Program profilaktyczny wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkół podstawowych na terenie Miasta Lublin”.


 

Do pobrania

Realizacja programu w 2017 roku

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin informuje, że w zwiazku z rozstrzygniętym otwartym konkursem ofert na wybór realizatorów programów polityki zdrowotnej na rok 2017 w dniach od 2 października do 30 listopada 2017 r. w lubelskich szkołach realizowany będzie  „Program profilaktyczny wczesnego wykrywania wad wzroku i zeza dla uczniów klas II szkół podstawowych na terenie Miasta Lublin”.

Podmioty realizujące program:

  1. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Szkolnej "TERMED" s.c. kwota środków przeznaczonych na realizację programu -24 783 zł;
  2. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Szkolnej "PROMED" s.c. kwota środków przeznaczonych na realizację programu -24 783 zł.