W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Szczepienia – Grypa

Program szczepień ochronnych przeciw wirusowi grypy dla osób powyżej 65 roku życia.
Program przyjęty uchwałą nr 739/XXIX/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 27 kwietnia 2017 r. w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej - „Program profilaktyczny chorób zakaźnych w zakresie szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób powyżej 65 roku życia”.

Program szczepień ochronnych przeciw grypie dla osób powyżej 65 roku życia w 2020 r.

W 2020 r. program rozpocznie się z chwilą zakupu szczepionek przez podmioty medyczne i będzie trwał do 14 grudnia lub do momentu wyczerpania szczepionek. Program ten wpisuje się w działania z zakresu profilaktyki zdrowotnej na rzecz lubelskich seniorów. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do przychodni realizujących program bez względu na to do jakiego podmiotu leczniczego są zapisane. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczepienia wykonywane będą w 44 przychodniach na terenie Miasta Lublin.

Wykaz podmiotów realizujących program w roku 2020 znajduje się w załączniku.

Do pobrania