W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Szczepienia – HPV

Program szczepień ochronnych przeciw ludzkiemu wirusowi brodawczaka (HPV) dla 12 – letnich dziewcząt
Program przyjęty Uchwałą nr 736/XXIX/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 27 kwietnia 2017 r. w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej - „Program szczepień ochronnych przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) dla 12 letnich mieszkanek Lublina w latach 2017-2020”
 

 

Realizacja programu w roku 2019

Miasto Lublin rozpoczęło realizację programu szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) dla dziewcząt urodzonych w 2007 roku mieszkanek Lublina. Program realizowany jest od 2 stycznia 2019 r. do 20 listopada 2019 r. lub do momentu wyczerpania szczepionek i jest jedną z form profilaktyki raka szyjki macicy.
Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do przychodni realizujących program, bez względu do jakiego podmiotu są zapisane w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Program realizowany jest w 39 przychodniach na terenie Miasta Lublin i w całości finansowany z budżetu miasta.

Wykaz realizatorów znajduje się w tabeli poniżej.

Realizacja programu w roku 2018

Miasto Lublin rozpoczęło realizację programu szczepień przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) dla dziewcząt urodzonych w 2006 roku mieszkanek Lublina. Program realizowany jest od 7 maja 2018 r. do 20 listopada 2018 r. lub do momentu wyczerpania szczepionek i jest jedną z form profilaktyki raka szyjki macicy.
Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do przychodni realizujących program, bez względu do jakiego podmiotu są zapisane w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Program realizowany jest w 38 przychodniach na terenie Miasta Lublin i w całości finansowany z budżetu miasta.

Wykaz realizatorów programu szczepień ochronnych przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) dla 12 letnich mieszkanek Lublina w latach 2017-2020 w roku 2018 r. znajduje się w tabeli poniżej