W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Szczepienia – Pneumokoki

Program szczepień ochronnych przeciw pneumokokom dla dzieci w wieku lat 3.
Program przyjęty Uchwałą nr 738/XXIX/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 27 kwietnia 2017 r. w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej - „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych w zakresie szczepień ochronnych przeciwko pneumokokom dla dzieci w wieku 3 lat na lata 2017-2019”.
 

Realizacja programu w 2019 roku

Miasto Lublin realizuje w 2019 roku program profilaktyki zakażeń pneumokokowych w zakresie szczepień ochronnych przeciw pneumokokom dla dzieci w wieku 3 lat, tj. urodzonych w 2016 roku, mieszkańców Miasta Lublin.
W ramach programu zaszczepionych zostanie 1000 dzieci urodzonych w 2016 roku, mieszkańców Miasta Lublin.
Program realizowany jest od 2 stycznia 2019 r. do momentu wyczerpania szczepionek, nie dłużej jednak niż do 20 listopada 2019 r. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do przychodni realizujących program, bez względu na to do jakiego podmiotu leczniczego są zapisane. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczepienia wykonywane będą w 39 niżej wymienionych przychodniach na terenie Miasta Lublin.

Wykaz realizatorów programu ochronnych przeciw pneumokokom znajduje się w tabeli poniżej:

Do pobrania