W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Debata „Ponad granicami”
15.12.201514:43

Spotkanie pod hasłem: „Po co nam sumienie? Autonomia indywidualnego sumienia.” skupiać się będzie wokół książki „Blask wolności” o. Ludwika Wiśniewskiego. Zapraszamy do Teatru Starego na debatę „Ponad granicami”, w środę (16 grudnia) o godzinie 18:00.

Debatę poprowadzi o. Tomasz Dostatni. Jego gośćmi będą prof. Andrzej Rzepliński - prezes Trybunału Konstytucyjnego, prof. Zbigniew Mikołejko z Polskiej Akademii Nauk, ks. prof. Andrzej Szostek - Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Ludwik Wiśniewski OP - dominikanin, duszpasterz akademicki.

„Spotkania, rozmowy debaty otwierają nas na poglądy inne niż nasze. Dialog umożliwia spojrzenie na rozmówcę jego własnymi oczami... Wiedząc, że we wspólnym poszukiwaniu jest siła, zapraszamy do rozmów "Ponad granicami". Wiele możemy się od siebie nauczyć."

Teatr Stary, ul. Jezuicka 18, 16 grudnia, godz. 18:00. Wstęp wolny w miarę dostępności miejsc.