W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Debata "Ponad granicami" - 12 grudnia

09.12.201912:28

Zapraszamy do Teatru Starego na spotkanie w ramach cyklu „Ponad granicami”, w czwartek (12 listopada) o godzinie 18:00, pod hasłem "Lublin - Drohobycz. Bruno Schulz w poezji. Antologia otwarta. Wiersze i piosenki po polsku, ukraińsku, białorusku, francusku, niemiecku, serbsku, rosyjsku..."

Debatę powiązaną z prezentacją książki poprowadzi o. Tomasz Dostatni. Jego gośćmi będą: prof. Arkadiusz Bagłajewski - UMCS oraz Grzegorz Józefczuk - Stowarzyszenie Festiwal Brunona Schulza.

Spotkania, rozmowy debaty otwierają nas na poglądy inne niż nasze. Dialog umożliwia spojrzenie na rozmówcę jego własnymi oczami... Wiedząc, że we wspólnym poszukiwaniu jest siła, zapraszamy do rozmów "Ponad granicami". Wiele możemy się od siebie nauczyć.

Debata odbędzie się w Teatrze Starym, ul. Jezuicka 18, w czwartek - 12 grudnia, o godz. 18:00. Wstęp wolny w miarę dostępności miejsc.