W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Debata "Ponad granicami" - 4 kwietnia

01.04.201908:50

Zapraszamy do Teatru Starego na debatę „Ponad granicami”, w czwartek (4 kwietnia) o godzinie 18:00, pod hasłem "Ecclesia in Europa - Kościół w Europie"

Debatę poprowadzi o. Tomasz Dostatni. Jego gośćmi będą: dr Marek Prawda - ambasador Unii Europejskiej w Polsce, były ambasador RP, w Szwecji, Niemczech, przy Unii Europejskiej oraz ks. prof. Andrzej Szostek - rektor KUL w latach 1998 - 2004.

„Spotkania, rozmowy debaty otwierają nas na poglądy inne niż nasze. Dialog umożliwia spojrzenie na rozmówcę jego własnymi oczami... Wiedząc, że we wspólnym poszukiwaniu jest siła, zapraszamy do rozmów "Ponad granicami". Wiele możemy się od siebie nauczyć."

Debata odbędzie się w Teatrze Starym, ul. Jezuicka 18, w czwartek - 4 kwietnia, o godz. 18:00. Wstęp wolny w miarę dostępności miejsc.