W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Debata "Ponad granicami" - 8 listopada

04.11.201908:50

Zapraszamy do Teatru Starego na debatę „Ponad granicami”, w piątek (8 listopada) o godzinie 18:00, która odbędzie się pod hasłem: Kościół - jaki jest każdy widzi. Wokół książki: Między Panem a Plebanem - autorzy: Adam Michnik, Józef Tischner, Jacek Żakowski.

Debatę poprowadzi o. Tomasz Dostatni. Jego gośćmi będą: redaktor naczelny Gazety Wyborczej Adam Michnik oraz ks. prof. Andrzej Szostek - marianin, etyk, rektor KUL w latach 1998 -2004.

Spotkania, rozmowy debaty otwierają nas na poglądy inne niż nasze. Dialog umożliwia spojrzenie na rozmówcę jego własnymi oczami... Wiedząc, że we wspólnym poszukiwaniu jest siła, zapraszamy do rozmów "Ponad granicami". Wiele możemy się od siebie nauczyć.

Debata odbędzie się w Teatrze Starym, ul. Jezuicka 18, w piątek - 8 listopada, o godz. 18:00. Wstęp wolny w miarę dostępności miejsc.