W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Debaty tematyczne w ramach konsultacji Strategii Lublin 2030

Debaty tematyczne w ramach konsultacji Strategii Lublin 2030
26.11.202111:29

Miasto Lublin zaprasza na debaty tematyczne dotyczące projektu Strategii Lublin 2030 wraz ze sporządzoną prognozą oddziaływania na środowisko. To część trwających konsultacji społecznych tego dokumentu. Spotkania odbędą się 1 i 2 grudnia.

Otwarte spotkania w formie debat są okazją do przybliżenia mieszkańcom Lublina treści Strategii oraz stworzenia przestrzeni do pogłębionej dyskusji i zadawania pytań na temat obszarów rozwojowych. Chcemy zaprezentować różnorodność kierunków działań i założeń zawartych w tym dokumencie, które stanowią o jego wartości. Zależy nam na Państwa spojrzeniu na życie naszego miasta i możliwości jego rozwoju. Zachęcam wszystkich, dla których Lublin jest ważny, do wzięcia udziału w dyskusjach – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Spotkania odbędą się w dniach 1 i 2 grudnia w godz. od 12.00 do 20.00 w sali konferencyjnej Hotelu Arche przy ul. Zamojskiej 30. Są to dwie niezależne dyskusje, każda z nich przybliży inne zagadnienia związane ze Strategią.

Ułatwiając mieszkańcom udział w spotkaniach, sesje zaplanowano o różnych porach dnia. Te odbywające się przed godziną 15.00 oznaczono w formularzu numerem „1” (np. sesja A.1), natomiast sesje od godz. 16.10 numerem „2” (np. sesja B.2).
Formularz rejestracyjny oraz agenda debat tematycznych dostępne są pod adresem lublin.eu. Osoby zarejestrowane otrzymają pełny program wydarzenia oraz niezbędne informacje organizacyjne. Sesje będą transmitowane na dedykowanych kanałach YouTube wraz z opcją zadawania pytań w czasie wydarzenia oraz z tłumaczeniem na Polski Język Migowy.

W związku z obecną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną debaty odbędą się w reżimie sanitarnym – z zachowaniem bezpiecznych odległości i obowiązkiem noszenia maseczek przez cały czas trwania wydarzenia.