W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia
29.01.201614:59

Uroczyste obchody Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia odbyły się 27 stycznia 2016 r. w Trybunale Koronnym w Lublinie.

Z tej okazji Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej uhonorował osoby zasłużone w służbie państwu i społeczeństwu. Uroczystego wręczenia odznaczeń, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej osobom związanym z działalnością na rzecz Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie dokonał Wicewojewoda Lubelski Pan Robert Gmitruczuk.

Medalem Prezydenta Miasta Lublin w uznaniu za wieloletni wkład i zaangażowanie w świadczeniu pomocy osobom bezrobotnym oraz zasługi na rzecz lubelskiego rynku pracy zostali odznaczeni Dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie - Pani Katarzyna Kępa oraz wyróżniający się pracownicy Miejskiego Urzędu Pracy. Urząd Miasta Lublin reprezentowała Monika Lipińska- Zastępca Prezydenta Miasta Lublin, która nagrodzonym podziękowała za sumienną realizację powierzonych obowiązków.