W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs Prezydenta na najlepszą pracę dyplomową

Konkurs Prezydenta na najlepszą pracę dyplomową
28.08.201509:50

Do 30 września 2015 r. przyjmujemy zgłoszenia do Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju Lublina i podnoszenia jego konkurencyjności! Zgłaszane prace mogą być obronione na dowolnym kierunku, jednak nie wcześniej niż w 2012 r.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach:

  • -prace magisterskie, inżynierskie i licencjackie
  • -prace doktorskie
Nagroda główna w każdej kategorii to 6000 zł !!!

To nie wszystko!


W konkursie przewidziane są także wyróżnienia w kwotach po 2000 zł każde, zaś nagrodzone prace mają szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz mieć realny wpływ na rozwój miasta i działania podejmowane przez Urząd Miasta Lublin.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbywa się podczas corocznej Gali Przedsiębiorczości, a informacje dotyczące laureatów i tematów ich prac publikowane są na portalu internetowym miasta oraz w lokalnej prasie.

Nasze cele to:

  • zwiększenie zainteresowania i zaangażowania studentów w rozwój Lublina, w szczególności w kontekście gospodarczym, społecznym, kulturowym i środowiskowym;
  • stworzenie szansy dla osób młodych i kreatywnych do włączenia się w proces kształtowania polityki rozwoju miasta oraz dyskusji na temat przyszłości Lublina;
  • promowanie nowatorskich rozwiązań projektowych i organizacyjnych w sferze rozwoju miasta oraz kreowanie pozytywnego wizerunku skutecznych działań na rzecz ożywienia gospodarczego;
  • zachęcenie studentów oraz pracowników dydaktycznych uczelni do podejmowania w pracach dyplomowych tematyki dotyczącej szeroko rozumianego rozwoju Lublina oraz prezentowania twórczego i innowacyjnego podejścia do zagadnienia.

Jeżeli jesteś studentem i masz innowacyjny pomysł na rozwój Lublina i na to jak podnieść jego konkurencyjność napisz o tym swoja pracę dyplomową!

Prace konkursowe wraz z załącznikami należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą na adres:

Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów

pl. Litewski 1
20-80 Lublin
z dopiskiem: „Konkurs - praca dyplomowa”

 

Poza cenną i prestiżową nagrodą, Twoja praca ma szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz mieć realny wpływ na rozwój Lublina i działania Urzędu Miasta. Podczas zbierania materiałów możesz liczyć na wsparcie Urzędu Miasta Lublin.


Osoba do kontaktu w sprawie pytań związanych z Konkursem:

tel.: 81 466 25 15
e-mail:
 
Szczegóły dotyczące m.in. sposobu zgłaszania się do konkursu oraz kryteriów oceny prac znajdują się w regulaminie konkursy, który wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się w załączeniu.