W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie z cyklu "Ponad granicami" - 8 listopada

05.11.201811:07

Zapraszamy do Teatru Starego na spotkanie z Adamem Michnikiem promującym album Wiktora Szenderowicza "Lec. XX wiek" w ramach spotkań z cyklu „Ponad granicami”, w czwartek (8 listopada) o godzinie 18:00.

Wiktor Szenderowicz - ur. w 1958 r., rosyjski satyryk, pisarz, publicysta, prezenter telewizyjny i radiowy.

W debacie udział weźmie Adam Michnik, redaktor naczelny "Gazety Wyborczej". Prowadzenie - o. Tomasz Dostatni OP oraz Wydawnictwo Agora.

Spotkania, rozmowy debaty otwierają nas na poglądy inne niż nasze. Dialog umożliwia spojrzenie na rozmówcę jego własnymi oczami... Wiedząc, że we wspólnym poszukiwaniu jest siła, zapraszamy do rozmów "Ponad granicami". Wiele możemy się od siebie nauczyć - zachęcają do udziału w debacie organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się 8 listopada 2018 r. o godz. 18:00 w Teatrze Starym w Lublinie przy ul. Jezuickiej 18. Wstęp na wydarzenie jest wolny w miarę dostępności miejsc.