W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie zespołu zadaniowego do spraw szkolnictwa zawodowego

Spotkanie zespołu zadaniowego do spraw szkolnictwa zawodowego
17.09.201509:20

Stan kształcenia zawodowego i kierunki jego rozwoju w ramach strategii rozwoju Lublina omawiano na spotkaniu zespołu zadaniowego do spraw szkolnictwa zawodowego w Lublinie, działającego przy Prezydencie Miasta Lublin, odbyło się 16 września w Ratuszu.

Podczas zebrania zaprezentowano strategię rozwoju Lublina jako wyznacznik kierunków rozwoju szkolnictwa zawodowego, omówiono stan kształcenia zawodowego w mieście Lublin i zmiany w uregulowaniach prawnych dotyczących kształcenia zawodowego.

Program zebrania obejmował wystąpienie dr Krzysztofa Żuka Prezydenta Miasta Lublin. Pani Iwona Nakielska, Dyrektor Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zaprezentowała możliwości i perspektywy stwarzane dla kształcenia zawodowego i ustawicznego przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Spotkanie zakończono dyskusją, która pozwoliła na wyznaczenie dalszych kierunków działań zespołu.