W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje Strategii Lublin 2030 z Przewodniczącymi Rad i Zarządów Dzielnic

Konsultacje Strategii Lublin 2030 z Przewodniczącymi Rad i Zarządów Dzielnic
10.06.202115:26

9 czerwca 2021 r. odbyło się spotkanie w gronie Konwentu Przewodniczących Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Lublin poświęcone rekomendacjom zawartych w Raporcie Końcowym z prac Tematycznych Grup Roboczych (TGR). Zebranie w imieniu Pana Prezydenta Krzysztofa Żuka otworzył Pan Jan Madejek - Pełnomocnik Prezydenta Miasta Lublin ds. jednostek pomocniczych. Prezentację Strategii Lublin 2030 przedstawił Pan Michał Furmenek z Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości - Koordynator Tematycznych Grup Roboczych. Na spotkaniu zaprezentowane zostały założenia i etapy tworzenia Strategii Lublin 2030 oraz wyniki dotychczasowych działań. Omówione zostały także kwestie dotyczące aktualnych konsultacji społecznych – przede wszystkim sposobu wnoszenia uwag i opinii, które przyczynią się do wyboru najbardziej wartościowych elementów spośród propozycji przedstawionych w ramach rekomendowanych kierunków rozwoju Gminy Lublin.

Materiały oraz informacje dotyczące konsultacji społecznych znajdują się na stronie www.2030.lublin.eu, natomiast Raport Końcowy z prac TGR jest dostępny do pobrania w zakładce „Dokumenty i raporty”.  (TGR 2: Dobre sąsiedztwo s. 30-31, 88-124.)