W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nabór wniosków do programu Dzielnice Kultury

Nabór wniosków do programu Dzielnice Kultury
23.02.201715:01

W 2017 r. program Dzielnice Kultury ma swoją edycję specjalną z okazji obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich, która odbędzie się pod nazwą „Święto Lubelskich Dzielnic".

Projekty proponowane w 2017 roku powinny skoncentrować się wokół zagadnień związanych z najważniejszymi wydarzeniami z zakresu historii miasta, lubelskimi dzielnicami i Lublinem; ciekawymi postaciami, miejscami, kulturą i sztuką. Preferowane będą wydarzenia nowe, pomyślane specjalnie na potrzeby obchodów Wielkiego Jubileuszu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich mających ciekawe pomysły na działania w dzielnicach. Projekty mogą składać zarówno mieszkańcy dzielnic (osoby fizyczne) jak i domy kultury i kluby osiedlowe, placówki oświatowe i uczelnie wyższe oraz samorządy studentów i koła naukowe, sektor pozarządowy, miejskie i lokalne grupy nieformalne.

Zgłoszenia do 1 marca przyjmują dzielnicowi operatorzy programu: Dzielnicowy Dom Kultury Węglin, Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice, Warsztaty Kultury.

Szczegółowe informacje poniżej:

http://www.ddkbronowice.pl/wydarzenia/dzielnice-kultury-edycja-2017
http://ddkweglin.pl/aktualnosci/dzielnice-kultury-2017-nabor-wnioskow/
http://www.warsztatykultury.pl/dzielnice-kultury-2017-zglos-swoj-projekt-i-odmien-dzielnice/