W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Posiedzenia Rad Dzielnic

POSIEDZENIA RAD DZIELNIC W 2020 ROKU

Terminy posiedzeń Rad Dzielnic:

Listopad 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 30.11.2020 r. godz. 19.00

 

Październik 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 27.10.2020 r. godz. 11.00 (sala gimnastyczna MOSIR przy ul. Łabędziej 4)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 2.10.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 28.10.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 15.10.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 w Lublinie przy ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 08.10.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 5.10.2020 r. godz. 18.15 (wejście do siedziby RD wyłącznie od strony ul. J. Lisa - przejście przez budynek szkoły od strony wejścia głównego nie będzie możliwe)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 20.10.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 1.10.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 09.10.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 22.10.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 21.10.2020 r. godz. 17.30 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 27.10.2020 r. godz. 17.00 - posiedzenie odwołane

Wrzesień 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 03.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 28.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 29.09.2020 r. godz. 18.00 (Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lublinie ul. Smyczkowa 3)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 29.09.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 ul. Poturzyńska 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 23.09.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie ul. Bursztynowa 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 15.09.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 23.09.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 30.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 28.09.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Restauracji Zaścianek - Sala Górna, ul. Turystyczna 47)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 10.09.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 15.09.2020 r. godz.18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 21.09.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 7.09.2020 r. godz. 18.15 (wejście do siedziby RD wyłącznie od strony ul. J. Lisa - przejście przez budynek szkoły od strony wejścia głównego nie będzie możliwe)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 23.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 10.09.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie przy pl. Dominikanów - Zaułek Jerzego Giedroycia)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 14.09.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 22.09.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 10.09.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 w Lublinie ul. Roztocze  14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 14.09.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 24.09.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 10.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 22.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 29.09.2020 r. godz. 17.00

Sierpień 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 31.08.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 4.08.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 ul. Poturzyńska 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 19.08.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 82, sala konferencyjna - parter)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 31.08.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 12.08.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 31.08.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 w Lublinie przy ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 13.08.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 18.08.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 27.08.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 25.08.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 4.08.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie przy ul. Sławinkowskiej 124, wejście od ul. Chabrowej 1)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 31.08.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 25.08.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 27.08.2020 r. godz 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 24.08.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 27.08.2020 r. godz. 17.00

Lipiec 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 30.07.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 14.07.2020 r godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 ul. Poturzyńskiej 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 21.07.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie przy ul. Bursztynowej 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 29.07.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 1.07.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 w Lublinie przy ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna - 28.07.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 10 w Lublinie przy ul. Kalinowszczyzna 70)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 2.07.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 16.07.2020 r. godz. 17.30 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 23.07.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 23.07.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 6.07.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 6.07.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 14.07.2020 r. godz. 17.00

Czerwiec 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 25.06.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 5 w Lublinie przy ul. Smyczkowej 3)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 9.06.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 16 w Lublinie przy ul. Poturzyńskiej 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 8.06.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie przy ul. Bursztynowej 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 16.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 42 w Lublinie przy ul. Rycerskiej 9)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 3.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 82)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 3.06.2020 r. (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 52 w Lublinie przy ul. Wł. Jagiełły 11)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 1.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 w Lublinie przy ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 4.06.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 10.06.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 15 w Lublinie przy ul. Elektrycznej 51)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 18.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69) - POSIEDZENIE ODWOŁANE

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 25.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 3.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 23.06.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 15.06.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie w Zespole Szkół Nr 12 w Lublinie ul. Sławinkowska 50)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 22.06.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie w Zespole Szkół Nr 12 w Lublinie ul. Sławinkowska 50)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 8.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 26.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 26.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 4.06.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 26.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 23.06.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 16.06.2020 r. godz. 18.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 w Lublinie ul. Roztocze  14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 25.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 w Lublinie ul. Roztocze  14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 22.06.2020 r. godz. 18:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 9.06.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 30.06.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 30.06.2020 r. godz. 17.00

Maj 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 29.05.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 33 w Lublinie przy ul. Pogodnej 19)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 18.05.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie przy ul. Bursztynowej 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 5.05.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 52 w Lublinie przy ul. Wł. Jagiełły 11)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 27.05.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 14.05.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 28.05.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Zespole Szkół Energetycznych ul. Długa 6)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 21.05.2020 godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 przy ul. Hiacyntowej 69, sala gimnastyczna )

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 25.05.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 18.05.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie w Zespole Szkół Nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50, s. 119)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 7.05.2020 r. godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 28.05.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie przy pl. Dominikanów - Zaułek Jerzego Giedroycia)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 25.05.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 26.05.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 28.05.2020 r. godz. 18.00

Kwiecień 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 27.04.2020 r. godz. 12.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 33 przy ul. Pogodnej 19)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 29.04.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Zespole Szkół Energetycznych przy ul. Długiej 6)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 30.04.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 24.04.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 27.04.2020 r. godz. 18.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 przy ul. Roztocze 14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Zemborzyce - 28.04.2020 r. godz. 17.00

Marzec 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 5.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 27.03.2020 r. godz. 17.30 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 17.03.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 4.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 25.03.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 4.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 5.03.2020 r. godz.18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 2.03.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 30.03.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 19.03.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 2.03.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 25.03.2020 r. godz. 17.00 - posiedzenie odwołane

Luty 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 6.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 10.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 25.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 28.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 18.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 5.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 19.02.2020 r. godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 18.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 20.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna - 25.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 6.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 11.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 27.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 3.02.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 21.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 13.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 26.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 18.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 3.02.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 27.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 18.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 13.02.2020 r. godz. 17.00

Styczeń 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 30.01.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 31.01.2020 r. godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 28.01.2020 r godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 43 ul. Śliwińskiego 5)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 21.01. 2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne -21.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 8.01.2020 r. godz. 16.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 22.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 9.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 30.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 27.01.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 7.01.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 27.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 31.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 21.01.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 7.01.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 23.01.2020 r. godz. 17.30