W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Posiedzenia Rad Dzielnic

POSIEDZENIA RAD DZIELNIC W 2021 ROKU

Lipiec 2021 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 28.07.2021 r. godz. 18.00 - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublinie ul. Wyścigowa 31

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 23.07.2021 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 15.07.2021 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 13.07.2021 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 6.07.2021 r. godz 17.30 - Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Poturzyńska 2

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 6.07.2021 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 6.07.2021 r. godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 1.07.2021 r. godz.18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 1.07.2021 r. godz. 18,00

 

Czerwiec 2021 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 29.06.2021 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne -29.06.2021 r. godz 17.30 - posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 29.06.2021 r. godz 17.30 - Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Poturzyńska 2

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 28.06.2021 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 22.06.2021 r. godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy  - 17.06.2021 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 17.06.2021 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 16.06.2021 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 15.06.2021 r. godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 14.06.2021 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 11.06.2021 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 10.06.2021 r. godz. 19.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 10.06.2021 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 10.06.2021 r. godz. 18.30 - Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Hiacyntowej 69

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 10.06.2021 r. godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 8.06.2021 r. godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 7.06.2021 r. godz. 18.30 - posiedzenie w formie on-line

Maj 2021 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 31.05.2021 r. godz. 18.00 - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublinie, ul. Wyścigowa 31

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna - 27.05.2021 r. godz. 18.30 - Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Kalinowszczyzna 70

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 27.05.2021 r. godz 17.30 - Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Poturzyńska 2

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 25.05.2021 r. godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 24.05.2021 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 24.05.2021 r. godz. 11.00 - Hala sportowa MOSIR, Łabędzia 4

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 21.05.2021 godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 21.05.2021 godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 20.05.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 19.05.2021 r. godz. 18.00 - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Łokietka, ul. Smyczkowa 3 / stołówka szkolna

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 13.05.2021 godz. 19.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 13.05.2021 r. godz. 18.00 (w siedzibie Rady Dzielnicy)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 13.05.2021 r. godz. 19:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 11.05.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 10.05.2021 godz. 18.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 6.05.2021 r. godz. 18.00 - Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Łokietka, ul. Smyczkowa 3 / stołówka szkolna

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 6.05.2021 godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 05.05.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Kwiecień 2021 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 13.04.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 27.04.2021 godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Poturzyńskiej 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 27.04.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 29.04.2021 godz. 17.30 (posiedzenie w Wąwozie pomiędzy Czubami a LSM)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 21.04.2021 godz. 17:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 08.04.2021 godz. 19.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 07.04.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 15.04.2021 godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 21/29.04.2021 godz. 17:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury 20.04.2021 godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 12.04.2021 godz. 18.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 15.04.2021 godz. 18.00 w sali Pallotiego (Kościół pw. Wieczerzy Pańskiej), przy Al. Warszawska 31

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 22.04.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 22.04.2021 godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 14.04.2021 godz. 19:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 23.04.2021 godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 22.04.2021 godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 26.04.2021 godz. 18:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 28.04.2021 godz. 18:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 07.04.2021 godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

 

Marzec 2021 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 23.03.2021 godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Poturzyńskiej 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 09.03.2021 godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 51 przy ul. Bursztynowej 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 11.03.2021 godz. 19.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 19.03.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line (posiedzenie odwołane)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 31.03.2021 godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 09.03.2021 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna - 23.03.2021 godz. 17.30 (posiedzenie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Tumidajskiego 6a)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 18.03.2021 godz. 18:15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 22.03.2021 godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 4.03.2021 godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Hiacyntowej 69

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 25.03.2021 godz. 19:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 1.03.2021 godz. 18.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 26.03.2021 godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 26.03.2021 godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 18.03.2021 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 8.03.2021 godz. 18.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 15.03.2021 godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 19.03.2021 godz. 18:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 2.03.2021 godz. 17.00

Luty 2021 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 5.02.2021 godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 22.02.2020 r. godz. 16.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północy - 2.02.2021 godz. 17:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 26.02.2021 godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 02.02.2021 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 51 ul. Bursztynowa 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 16.02.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 22.02.2021 godz. 18:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 11.02.2021 godz. 19.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 18.02.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 11.02.2021 godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 23.02.2021 godz. 17:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 18.02.2021 godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 23.02.2021 godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 1.02.2021 godz. 18.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 23.02.2021 godz. 18.00 w sali Pallotiego (Kościół pw. Wieczerzy Pańskiej), przy Al. Warszawska 31

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 26.02.2021 godz. 19:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 18.02.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 19.02.2021 godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 25.02.2021 godz. 17:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 25.02.2021 godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 25.02.2021 godz. 18:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Zemborzyce - 10.02.2021 godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 08.02.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 11.02.2021 godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Styczeń 2021 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 28.01.2021 godz. 19.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 28.01.2021 godz. 18:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 26.01.2021 godz. 17:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 25.01.2021 godz. 19:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 20.01.2021 godz. 18.00 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 11.01.2021 godz. 18.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 28.01.2021 godz. 18.00 w sali Pallotiego (Kościół pw. Wieczerzy Pańskiej), przy Al. Warszawska 31

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 15.01.2021 godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 21.01.2021 godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 21.01 godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 11.01.2021 godz. 18.30 - posiedzenie w formie on-line

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 29.01.2021 godz. 17.30 - posiedzenie w formie on-line

POSIEDZENIA RAD DZIELNIC W 2020 ROKU

Terminy posiedzeń Rad Dzielnic:

Grudzień 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 3.12.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 18.12.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 7.12.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 ul. Poturzyńska 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 1.12.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 51 ul. Bursztynowa 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 14.12.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 82 w sali konferencyjnej)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 9.12.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 10.12.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 10.12.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 16.12.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 14.12.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 21.12.2020 r. godz. 18.30 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 16.12.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 10.12.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 7.12.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 11.12.2020 r. godz. 17.30 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 17.12.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie w formie zdalnej

Listopad 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 12.11.2020 r. godz. 20.45 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 12.11.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 23.11.2020 r. godz. 18.15 - posiedzenie w formie zdalnej - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 26.11.2020 r. godz. 18.15 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 30.11.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 13.11.2020 r. godz. 17.00 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 16.11.2020 r. godz. 18.30 - posiedzenie w formie zdalnej

Październik 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 27.10.2020 r. godz. 11.00 (sala gimnastyczna MOSIR przy ul. Łabędziej 4)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 2.10.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 28.10.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 15.10.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 w Lublinie przy ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 08.10.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 20.10.2020 r. godz.18.00 (posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie) - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 5.10.2020 r. godz. 18.15 (wejście do siedziby RD wyłącznie od strony ul. J. Lisa - przejście przez budynek szkoły od strony wejścia głównego nie będzie możliwe)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 20.10.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 1.10.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 09.10.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 22.10.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 21.10.2020 r. godz. 17.30 - posiedzenie w formie zdalnej

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 27.10.2020 r. godz. 17.00 - posiedzenie odwołane

Wrzesień 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 03.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 28.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 29.09.2020 r. godz. 18.00 (Szkoła Podstawowa Nr 5 w Lublinie ul. Smyczkowa 3)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 29.09.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 ul. Poturzyńska 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 23.09.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie ul. Bursztynowa 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 15.09.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 23.09.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 30.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 28.09.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Restauracji Zaścianek - Sala Górna, ul. Turystyczna 47)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 10.09.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 15.09.2020 r. godz.18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 21.09.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 7.09.2020 r. godz. 18.15 (wejście do siedziby RD wyłącznie od strony ul. J. Lisa - przejście przez budynek szkoły od strony wejścia głównego nie będzie możliwe)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 23.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 10.09.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie przy pl. Dominikanów - Zaułek Jerzego Giedroycia)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 14.09.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 22.09.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 10.09.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 w Lublinie ul. Roztocze  14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 14.09.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 24.09.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 10.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 22.09.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 29.09.2020 r. godz. 17.00

Sierpień 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 31.08.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 4.08.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 ul. Poturzyńska 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 19.08.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 82, sala konferencyjna - parter)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 31.08.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w sali konferencyjnej (s. 252) Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 12.08.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 31.08.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 w Lublinie przy ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 13.08.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 18.08.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 27.08.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 25.08.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 4.08.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie przy ul. Sławinkowskiej 124, wejście od ul. Chabrowej 1)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 31.08.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 25.08.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 27.08.2020 r. godz 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 24.08.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 27.08.2020 r. godz. 17.00

Lipiec 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 30.07.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 14.07.2020 r godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 16 ul. Poturzyńskiej 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 21.07.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie przy ul. Bursztynowej 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 29.07.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 1.07.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 w Lublinie przy ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna - 28.07.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 10 w Lublinie przy ul. Kalinowszczyzna 70)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 2.07.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 16.07.2020 r. godz. 17.30 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 23.07.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 23.07.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 6.07.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 6.07.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 14.07.2020 r. godz. 17.00

Czerwiec 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 25.06.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 5 w Lublinie przy ul. Smyczkowej 3)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 9.06.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 16 w Lublinie przy ul. Poturzyńskiej 2)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 8.06.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie przy ul. Bursztynowej 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 16.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 42 w Lublinie przy ul. Rycerskiej 9)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 3.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 82)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 3.06.2020 r. (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 52 w Lublinie przy ul. Wł. Jagiełły 11)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 1.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 48 w Lublinie przy ul. Kasprowicza 112)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 4.06.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 10.06.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 15 w Lublinie przy ul. Elektrycznej 51)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 18.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69) - POSIEDZENIE ODWOŁANE

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 25.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lublinie przy ul. Hiacyntowej 69)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 3.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 23.06.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 15.06.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie w Zespole Szkół Nr 12 w Lublinie ul. Sławinkowska 50)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 22.06.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie w Zespole Szkół Nr 12 w Lublinie ul. Sławinkowska 50)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 8.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 26.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 26.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 4.06.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 26.06.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 23.06.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 16.06.2020 r. godz. 18.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 w Lublinie ul. Roztocze  14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 25.06.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 w Lublinie ul. Roztocze  14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 22.06.2020 r. godz. 18:30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 9.06.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 30.06.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 30.06.2020 r. godz. 17.00

Maj 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 29.05.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 33 w Lublinie przy ul. Pogodnej 19)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 18.05.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie przy ul. Bursztynowej 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 5.05.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 52 w Lublinie przy ul. Wł. Jagiełły 11)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 27.05.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 14.05.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 28.05.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Zespole Szkół Energetycznych ul. Długa 6)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 21.05.2020 godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 przy ul. Hiacyntowej 69, sala gimnastyczna )

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 25.05.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 18.05.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie w Zespole Szkół Nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50, s. 119)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 7.05.2020 r. godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 28.05.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie przy pl. Dominikanów - Zaułek Jerzego Giedroycia)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 25.05.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 26.05.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 28.05.2020 r. godz. 18.00

Kwiecień 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 27.04.2020 r. godz. 12.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 33 przy ul. Pogodnej 19)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 29.04.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Zespole Szkół Energetycznych przy ul. Długiej 6)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 30.04.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 24.04.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 27.04.2020 r. godz. 18.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 przy ul. Roztocze 14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Zemborzyce - 28.04.2020 r. godz. 17.00

Marzec 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 5.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 27.03.2020 r. godz. 17.30 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 17.03.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 4.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 25.03.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 4.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 5.03.2020 r. godz.18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 2.03.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 30.03.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 19.03.2020 r. godz. 18.00 - posiedzenie odwołane

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 2.03.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 25.03.2020 r. godz. 17.00 - posiedzenie odwołane

Luty 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 6.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 10.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 25.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 28.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 18.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 5.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 19.02.2020 r. godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 18.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 20.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna - 25.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 6.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 11.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 27.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 3.02.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 21.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 13.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 26.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 18.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 3.02.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 27.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 18.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 13.02.2020 r. godz. 17.00

Styczeń 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 30.01.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 31.01.2020 r. godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 28.01.2020 r godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 43 ul. Śliwińskiego 5)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 21.01. 2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne -21.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 8.01.2020 r. godz. 16.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 22.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 9.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 30.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 27.01.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 7.01.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 27.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 31.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 21.01.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 7.01.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 23.01.2020 r. godz. 17.30