W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Posiedzenia Rad Dzielnic

POSIEDZENIA RAD DZIELNIC W 2020 ROKU

Terminy posiedzeń Rad Dzielnic:

Maj 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 18.05.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 51 w Lublinie przy ul. Bursztynowej 22)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 5.05.2020 r. godz. 17.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 52 w Lublinie przy ul. Wł. Jagiełły 11)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 27.05.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenia Rady Dzielnicy Konstantynów - 14.05.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 28.05.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Zespole Szkół Energetycznych ul. Długa 6)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 21.05.2020 godz. 18.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 4 przy ul. Hiacyntowej 69, sala gimnastyczna )

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 25.05.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 18.05.2020 r. godz. 18.15 (posiedzenie w Zespole Szkół Nr 12 przy ul. Sławinkowskiej 50, s. 119)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 7.05.2020 r. godz. 18:00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Stare Miasto - 28.05.2020 r. godz. 18.00 (posiedzenie przy pl. Dominikanów - Zaułek Jerzego Giedroycia)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 25.05.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 26.05.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 28.05.2020 r. godz. 18.00

 

Kwiecień 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 27.04.2020 r. godz. 12.00 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 33 przy ul. Pogodnej 19)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 29.04.2020 r. godz. 17.30 (posiedzenie w Zespole Szkół Energetycznych przy ul. Długiej 6)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 30.04.2020 r. godz. 18.00 - POSIEDZENIE ODWOŁANE

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 24.04.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 27.04.2020 r. godz. 18.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej Nr 50 przy ul. Roztocze 14)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Zemborzyce - 28.04.2020 r. godz. 17.00

 

Marzec 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 5.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 27.03.2020 r. godz. 17.30 - POSIEDZENIE ODWOŁANE

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 17.03.2020 r. godz. 18.00 - POSIEDZENIE ODWOŁANE

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 4.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 25.03.2020 r. godz. 18.00 - POSIEDZENIE ODWOŁANE

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 4.03.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 5.03.2020 r. godz.18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 2.03.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 30.03.2020 r. godz. 18.00 - POSIEDZENIE ODWOŁANE

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Południowy - 19.03.2020 r. godz. 18.00 - POSIEDZENIE ODWOŁANE

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 2.03.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 25.03.2020 r. godz. 17.00 - POSIEDZENIE ODWOŁANE

 

Luty 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Abramowice - 6.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 10.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 25.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne - 28.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 18.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Dziesiąta - 5.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 19.02.2020 r. godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 18.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie - 20.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna - 25.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 6.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Kośminek - 11.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 27.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 3.02.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 21.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Szerokie - 13.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 26.02.2020 r. godz. 19.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 18.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 3.02.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wieniawa - 27.02.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 18.02.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Za Cukrownią - 13.02.2020 r. godz. 17.00

 

Styczeń 2020 r.

Posiedzenie Rady Dzielnicy Bronowice - 30.01.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Południowy - 31.01.2020 r. godz. 17.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czechów Północny - 28.01.2020 r godz. 17.30 (posiedzenie w Szkole Podstawowej nr 43 ul. Śliwińskiego 5)

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Południowe - 21.01. 2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Czuby Północne -21.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Felin - 8.01.2020 r. godz. 16.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Głusk - 22.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Konstantynów - 9.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Ponikwoda - 30.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Rury - 27.01.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławin - 7.01.2020 r. godz. 18.15

Posiedzenie Rady Dzielnicy Sławinek - 27.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Śródmieście - 31.01.2020 r. godz. 18.00

Posiedzenie Rady Dzielnicy Tatary - 21.01.2020 r. godz. 17.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Węglin Północny - 7.01.2020 r. godz. 18.30

Posiedzenie Rady Dzielnicy Wrotków - 23.01.2020 r. godz. 17.30