W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Posiedzenia Rad Dzielnic

Posiedzenia Rad Dzielnic w 2019 roku - kadencja 2019-2023

Terminy posiedzeń Rad Dzielnic:

Czerwiec 2019 r.

Rada Dzielnicy Sławin - 3.06.2019 r. godz. 18.15

Rada Dzielnicy Węglin Północny - 3.06.2019 r. godz. 18.30

Maj 2019 r.

Rada Dzielnicy Abramowice - 10.05.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Bronowice - 13.05.2019 r. godz. 17.30

Rada Dzielnicy Czechów Południowy - 10.05.2019 r. godz. 17.00

Rada Dzielnicy Czechów Północny - 8.05.2019 r. godz. 17.00

Rada Dzielnicy Czuby Południowe - 27.05.2019 r. godz. 18.30

Rada Dzielnicy Czuby Północne - 23.05.2019 r. godz. 19.30

Rada Dzielnicy Dziesiąta - 29.05.2019 r. godz. 18.30 w VI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Mickiewicza 36

Rada Dzielnicy Felin - 15.05.2019 r. godz. 17.15

Rada Dzielnicy Kalinowszczyzna - 21.05.2019 r. godz. 17.30

Rada Dzielnicy Kośminek - 8.05.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Rury - 15.05.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Sławin - 6.05.2019 r. godz. 18.15

Rada Dzielnicy Sławinek - 8.05.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Śródmieście - 29.05.2019 r. godz. 19.00

Rada Dzielnicy Tatary - 07.05.2019 r. godz. 17.30

Rada Dzielnicy Węglin Południowy - 23.05.2019 r. godz. 18.30

Rada Dzielnicy Wieniawa - 20.05.2019 r. godz. 17.00

Rada Dzielnicy Wrotków - 16.05.2019 r. godz. 17.30

Rada Dzielnicy Za Cukrownią - 28.05.2019 r. godz. 17.00

Kwiecień 2019 r.

Rada Dzielnicy Dziesiąta - 08.04.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Bronowice - 17.04.2019 r. godz. 17.30

Rada Dzielnicy Czuby Południowe - 24.04.2019 r. godz. 20.00

Rada Dzielnicy Felin - 24.04.2019 r. godz. 18.00 (ul. Bernardyńska 3, sala 104)

Rada Dzielnicy Głusk - 24.04.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Kalinowszczyzna - 16.04.2019 r. godz. 17.30

Rada Dzielnicy Konstantynów - 18.04.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Kośminek - 16.04.2019 r. godz. 18.30

Rada Dzielnicy Ponikwoda - 11.04.2019 r. godz. 19.30

Rada Dzielnicy Sławin - 25.04.2019 r. godz. 18.15

Rada Dzielnicy Sławinek - 15.04.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Stare Miasto - 30.04.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Węglin Południowy - 15.04.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Węglin Południowy - 23.04.2019 r. godz. 18.00

Rada Dzielnicy Węglin Pólnocny - 15.04.2019 r. godz. 18.30

Rada Dzielnicy Wrotków - 23.04.2019 r. godz. 17.30 (ul. Nałkowskich 108)

Rada Dzielnicy Za Cukrownią - 16.04.2019 r. godz. 17.00

 

Harmonogram posiedzeń Rad Dzielnic wybranych w wyborach 10 marca 2019 r.

Infromujemy, że pierwsze posiedzenia Rad Dzielnic wybranych w wyborach w dniu 10 marca 2019 r. odbędą się w Ratuszu - pl. Króla Władysława Łokietka 1, według harmonogramu:

 

Abramowice  - 01.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Bronowice - 01.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Czechów Południowy - 01.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Czechów Północny - 01.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Czuby Południowe - 02.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Czuby Północne - 02.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Dziesiąta - 02.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Felin - 02.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Głusk - 03.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Hajdów-Zadębie - 03.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Kalinowszczyzna - 03.04. 2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Konstantynów - 03.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Kośminek - 04.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Ponikwoda - 04.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Rury - 04.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Sławinek - 04.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Sławin - 05.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Stare Miasto - 05.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Szerokie - 05.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Śródmieście - 05.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Tatary - 08.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Węglin Południowy - 08.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Węglin Północny - 08.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

Wieniawa - 08.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

 

Wrotków - 09.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Za Cukrownią - 09.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Zemborzyce - 09.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2.

Baner_Rozlicz Pit w Lublinie