W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wyniki wyborów

Wyniki wyborów

Wyniki wyborów znajdziecie Państwo w zamieszczonych poniżej protokołach wyników wyborów do Rad Dzielnic. Protokoły te zamieszczone są ponadto w Biuletynie Informacji Publicznej, w zakładce Wybory - Wybory do Rad Dzielnic

Do pobrania

abramowice_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Abramowice
bronowice_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Bronowice
czechow_poludniowy_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Czechów Południowy
czechow_polnocny_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Czechów Północny
czuby_poludniowe_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Czuby Południowe
czuby_polnocne_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Czuby Północne
dziesiata_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Dziesiąta
felin_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Felin
glusk_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Głusk
hajdow-zadebie_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Hajdów-Zadębie
kalinowszczyzna_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Kalinowszczyzna
konstantynow_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Konstantynów
kosminek_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Kośminek
ponikwoda_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Ponikwoda
rury_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Rury
slawin_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Sławin
slawinek_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Sławinek
stare_miasto_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Stare Miasto
szerokie_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Szerokie
srodmiescie_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Śródmieście
tatary_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Tatary
weglin_poludniowy_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Węglin Południowy
weglin_polnocny_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Węglin Północny
wieniawa_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Wieniawa
wrotkow_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Wrotków
za_cukrownia_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Za Cukrownią
zemborzyce_protokol.pdf
Protokół wyników wyborów do Rady Dzielnicy Zemborzyce

Harmonogram posiedzeń Rad Dzielnic wybranych w wyborach 10 marca 2019 r.

Infromujemy, że pierwsze posiedzenia Rad Dzielnic wybranych w wyborach w dniu 10 marca 2019 r. odbędą się w Ratuszu - pl. Króla Władysława Łokietka 1, według harmonogramu:

 

Abramowice  - 01.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Bronowice - 01.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Czechów Południowy - 01.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Czechów Północny - 01.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Czuby Południowe - 02.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Czuby Północne - 02.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Dziesiąta - 02.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Felin - 02.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Głusk - 03.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Hajdów-Zadębie - 03.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Kalinowszczyzna - 03.04. 2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Konstantynów - 03.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Kośminek - 04.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Ponikwoda - 04.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Rury - 04.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Sławinek - 04.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Sławin - 05.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Stare Miasto - 05.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Szerokie - 05.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Śródmieście - 05.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Tatary - 08.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Węglin Południowy - 08.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Węglin Północny - 08.04.2019 r. godz. 17.30 s. 2;

Wieniawa - 08.04.2019 r. godz. 17.30 s. 24;

 

Wrotków - 09.04.2019 r. godz. 16.00 s. 2;

Za Cukrownią - 09.04.2019 r. godz. 16.00 s. 24;

Zemborzyce - 09.04.2019 r. godz. 17.30 s.2.