W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyniki wyborów do Rad Dzielnic w 2023 r.

Wyniki wyborów do Rad Dzielnic w 2023 r.

Wyniki wyborów znajdziecie Państwo w zamieszczonych poniżej protokołach wyników wyborów do Rad Dzielnic. Protokoły te zamieszczone są ponadto w Biuletynie Informacji Publicznej, w zakładce Wybory do Rad Dzielnic 2023/Protokoły wyników wyborów do Rad Dzielnic

Na podstawie protokołów otrzymanych od obwodowych komisji wyborczych Miejska Komisja Wyborcza podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów do Rad Dzielnic w wyborach zarządzonych na dzień 5 marca 2023 r.

W Dzielnicy Ponikwoda w obwodzie głosowania nr 1 oraz w Dzielnicy Śródmieście w obwodzie głosowania nr 3 dwóch kandydatów otrzymało równą liczbę głosów upoważniającą do przyznania im ostatniego mandatu. W związku z powyższym o pierwszeństwie zdecydowało losowanie, które zostało przeprowadzone w dniu 6 marca 2023 r. - w Ratuszu, plac Króla Władysława Łokietka 1, o godz. 14.00.

Uroczystość wręczenia zaświadczeń o wyborze dla nowo wybranych członków Rad Dzielnic odbędzie się w Ratuszu, plac Króla Władysława Łokietka 1, w sali obrad, w dniach 14-15 marca 2023 r. zgodnie z poniższym harmonogramem:

Data

Godzina

Dzielnica

14 marca 2023 r.
(wtorek)

16:00

Abramowice
Bronowice
Czechów Południowy
Czechów Północny
Czuby Południowe

17:30

Czuby Północne
Dziesiąta
Felin
Głusk
Hajdów-Zadębie

19:00

Kalinowszczyzna
Konstantynów
Ponikwoda
Rury
Tatary

15 marca 2023 r.
(środa)

16:00

Sławin
Sławinek
Stare Miasto
Szerokie
Śródmieście
Za Cukrownią

17:30

Kośminek
Węglin Południowy
Węglin Północny
Wieniawa
Wrotków
Zemborzyce

Do pobrania