W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Zamknij

Drukuj stronę do PDF 2. Półmaraton Lubelski już w niedzielę

12.10.2018

Bieg rozpocznie się 14 października br. o godz.: 10:00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie, al. Piłsudskiego 22. W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 14.10.2018) będzie miała ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w zawodach pod warunkiem okazania aktualnego zaświadczenia od lekarza medycyny sportowej potwierdzającego brak przeciwwskazań zdrowotnych do przebiegnięcia dystansu półmaratonu. Jak na Lublin przystało, na 21,0975 km trasie nie zabraknie podbiegów.

TRASA

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Zasady zapisów na wszystkie biegi Grand Prix Lublina 2018/2019 dostępne są tutaj.

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu 2. LOTTO Półmaraton Lubelski w zależności od terminu wpłaty wynosi:

  • w dniach 12-13 października 2018 r. (piątek-sobota) – 80 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT.

W dniu biegu zapisy na 2. LOTTO Półmaraton Lubelski nie będą prowadzone.