571 uczestników 6. Maratonu Lubelskiego

14.05.2018

571 osób pokonało królewski dystans w Lublinie. Rafał Czarnecki po raz kolejny dyktował tempo i pierwszy przekroczył linię mety zwyciężając 6. Maraton Lubelski z czasem 2:38:15. Drugi na mecie zameldował się Moccellino Alessandro z czasem 2:45:29. Na trzecim miejscu podium stanął Jacek Chruściel pokonując dystans maratonu z czasem 2:46:11.

Wśród Pań zwyciężyła Iryna Masnyk przebiegając 6. Maraton Lubelski w 2:57:38. Druga na linii mety zameldowała się Lidia Czarnecka z czasem 3:14:27, a trzecia była Beata Agata Lange z czasem 3:15:01.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz życzymy szybkiej regeneracji. Z pewnością myślicie już o kolejnych startach więc zapraszamy do Lublina.
źródło: maraton.lublin.eu