W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Amazing_Michu zwycięzcą I Charytatywnego Turnieju FIFA 20 - Graj z Motorem

Amazing_Michu zwycięzcą I Charytatywnego Turnieju FIFA 20 - Graj z Motorem
15.06.2020

W piątek (12 czerwca) odbył się "I Charytatywny Turniej FIFA 20 ‒ Graj z Motorem”. Jego zwycięzcą został zawodnik AZS UMCS Lublin ‒ Michał “Amazing_Michu” Brzozowski. W zmaganiach wzięło udział 32 graczy. Wpisowe minimalne wynosiło 20 zł, a cały dochód ze zgromadzonych pieniędzy został przeznaczony na leczenie Norberta, walczącego z nowotworem złośliwym mózgu.

Amazing_Michu od początku rywalizacji szedł niczym burza. W fazie grupowej wygrał wszystkie trzy mecze odpowiednio: 9-1. 5-1, 2-1. To zagwarantowało mu pewny awans z pierwszego miejsca do 1/8 finału. Tam zmierzył się z Marcinem “Marmim” Iskierko. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem był zawodnik AZS UMCS Lublin, a ze swojej roli znakomicie się wywiązał. Wygrana 6-0 nie pozostawiała złudzeń. Tak łatwo nie było już jednak w ćwierćfinale, który okazał się chyba najbardziej wymagającym meczem dla Michała. Jego rywalem był Maciej Kraśniewski. Walka była naprawdę zacięta, ale koniec końców minimalnie lepszy był “Amazing_Michu” (4-3). Półfinał to pojedynek z Adrianem “Ad1k0” Kołodziejczykiem. Była to swego rodzaju powtórka, bo obaj panowie mierzyli się ze sobą w majowym “II Amatorskim Turnieju FIFA 20”. Wtedy w pierwszym meczy padł remis, w drugim zdecydowanie lepszy był “Amazing_Michu”. W piątek ponownie wygrał reprezentant AZS UMCS Lublin (3-1). Przyszedł czas na finał. Rywalem Michała Brzozowskiego był Jakub “Skiller” Drąg. Ten mecz nie dostarczył nam jednak wielu emocji, bo został wyraźnie zdominowany przez “Amazing_Michu”. Wygrana 5-0 nie zostawiała żadnych wątpliwości.

źródło: azs.umcs.pl