W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Bilety na 94. PZLA Mistrzostwa Polski już w sprzedaży!

11.06.2018

Zapraszamy do wspólnego dopingowania gwiazd „królowej sportu” walczących nie tylko o medale, ale również o możliwość reprezentowania Polski  podczas Mistrzostw Europy w Berlinie. Bilety na każdy dzień mistrzostw można kupić za pośrednictwem strony: eBilet.pl. Cena biletu normalnego to 10 zł, a biletu ulgowego 5 zł, które przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia. Wstęp bezpłatny mają dzieci poniżej 6 roku życia. Bilety nie mają miejsc numerowanych.

Po 33. latach Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce wracają do Lublina! Podczas 94. PZLA Mistrzostw Polski w dniach 20-22 lipca br. stadion lekkoatletyczny w Lublinie, może gościć m.in.: Anitę Włodarczyk, Malwinę Kopron, Pawła Fajdka, Ewę Swoboda czy Adama Kszczota i wielu innych olimpijczyków oraz medalistów Mistrzostw Świata i Europy. Do zobaczenia na trybunach!