W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bilety na FIM Speedway Grand Prix of Poland 2021 w Lublinie

Bilety na FIM Speedway Grand Prix of Poland 2021 w Lublinie
14.07.2021

Dwie rundy 2021 ORLEN LUBLIN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND odbędą się w piątek oraz w sobotę , 6-7 sierpnia br. na Stadionie przy Alejach Zygmuntowskich 5 w Lublinie. Sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie internetowo za pośrednictwem operatora EventimPolska.

ceny biletów:
piątek: bilet normalny – 150 PLN, bilet ulgowy – 120 PLN, Trybuna Główna – 500 PLN
sobota: bilet normalny – 150 PLN, bilet ulgowy – 120 PLN, Trybuna Główna – 500 PLN
piątek i sobota: bilet normalny – 250 PLN, bilet ulgowy – 200 PLN, Trybuna Główna – 800 PLN

Bycie gospodarzem największej imprezy żużlowej na świecie – FIM Speedway Grand Prix to ogromne wyróżnienie zarówno dla Lublina, jak i naszego klubu. Tym bardziej cieszy nas fakt, że na Stadionie Żużlowym przy Alejach Zygmuntowskich zorganizujemy nie jedną, lecz dwie rundy cyklu SGP. Kolejna okazja do organizowania wydarzenia takiej rangi na naszym Stadionie może się więcej nie powtórzyć, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do poczucia tej niesamowitej atmosfery, z której jest znany Lublin - powiedział Jakub Kępa, Prezes Zarządu Speedway Lublin S.A.

źródło: motorlublin.com.pl