W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Co z karnetami na mecze Speed Car Motor Lublin?

28.04.2020

Na dzień 12 czerwca br. zaplanowano wznowienie nadchodzącego sezonu. Niestety najbliższe mecze zostaną rozegrane bez obecności kibiców. Z tego względu dla osób, które zakupiły karnety na domowe mecze, Klub przygotował trzy propozycje. Pierwszą możliwością dotyczącą zakupionego karnetu jest jego przeniesienie wraz z posiadanym już miejscem na kolejny sezon. W wyżej wymienionym przypadku, nie należy podejmować żadnych kolejnych kroków – karnet automatycznie zostanie przeniesiony na rok 2021.

Drugi wariant polega na otrzymaniu w zamian za zakupiony karnet (nie dotyczy karnetów dziecięcych) oficjalnej bluzy teamowej 2020, która nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży, oraz otrzymaniu 10% rabatu wraz z pierwokupem karnetu na to samo miejsce w sezonie 2021. W celu otrzymania wyżej wymienionych świadczeń, należy wysłać wiadomość mailową na adres, która będzie zawierać w określonej kolejności – numer karnetu, nazwisko, imię oraz adres do wysyłki i rozmiar bluzy która zostanie dostarczona do Państwa w tym sezonie.

Trzecią opcją jest całościowy zwrot pieniędzy za zakupione karnety. W celu jego otrzymania, należy skontaktować się z platformą sprzedażową eventim.pl za pomocą formularza, znajdującego się pod linkiem -.

źródło: Speed Car Motor Lublin