W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Czy pani trener jest surowy?
24.09.2020

Trzy wybitne lekkoatletki reprezentujące Klub AZS UMCS Lublin: Sofia Ennaoui, Małgorzata Hołub-Kowalik i Paulina Guba odwiedziły w czwartek, 24 września, uczniów lubelskich szkół. Zawodniczki spotkały się z uczniami Szkół Podstawowych nr 1, 28, 16, 30, 40, 51 i młodzieżą Liceów Ogólnokształcących nr I i V. Podczas wizyt, ich uczestnicy mieli okazję porozmawiać o codziennych obowiązkach zawodniczek, diecie i treningach, zwycięstwach i porażkach. Nie zabrakło również pytań o sprawy osobiste, jak to czy mają zwierzątko.

Ważną częścią spotkania była możliwość poznania przez młodzież idei wolontariatu sportowego. Dzięki działaniom Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin nasze miasto doskonale wywiązuje się z roli gospodarza wydarzeń sportowych najwyższej rangi. Warto zostać wolontariuszem, by rozwijać swoją pasję i przeżyć wspaniałą przygodę!