W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Dirtowe wtorki na Tetmajera

29.06.2020

Lubelska Scena Dirtu zaprasza na profesjonalny tor do Dirt Jumpingu przy ul. Tetmajera. Każdego dnia, w którym warunki atmosferyczne są sprzyjające, tor czynny jest od godz. 9.00 do 20.00. W czasie opadów tor jest nieczynny i korzystanie z niego jest niedozwolone, ponieważ łatwo uszkodzić ziemne elementy toru.

Dirtowy wtorek - w lipcu w każdy wtorek od godz.9.00 do 20.00 na torze prowadzone są bezpłatne zajęcia. W tym czasie można potrenować pod fachowym okiem instruktora, przygotować sie do pierwszego skoku i podnieść swoje umiejętności. Treningi prowadzone są dla wszystkich zainteresowanych, a instruktor pozostaje do dyspozycji użytkowników przez cały dzień.

Dodatkowo można zapisać się na szkolenia prowadzone w grupach do 15 osób w kategorii: początkujący i zaawansowany. Zajęcia odbywają sie 2 lub 3 razy w tygodniu po 2 - 4 godziny. Informacje o zajęciach i zapisy na mail: Zajęcia prowadzą zawodnicy mtb i bmx, posiadajacy uprawnienia instruktorskie, m. in.: Filip Sobkowiak, Gabriel Sobkowiak, Rafał Listoś i Przemysław Graczyk.

Zapraszamy i przypominamy o bezpieczeństwie!