W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Druga Dycha do Maratonu już 17 listopada

Druga Dycha do Maratonu już 17 listopada
15.11.2019

Druga Dycha do Maratonu to bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się 17 listopada br. ze startem i metą na terenie Skate Town Lublin (ul. Krochmalna 13i). Start biegu został zaplanowany na godz.: 12:00. 

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 17.11.2019) będzie miała ukończone 16 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które wykupiły Pakiet Biegowy 2019/2020 mają zagwarantowany pakiet na bieg. 

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu Druga Dycha do Maratonu w zależności od terminu wpłaty wynosi w dniach 15-16 listopada 2019 r. (piątek-sobota) – 60 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT. Osoby, które chcą otrzymać fakturę VAT powinny zgłosić ten fakt w formularzu zgłoszeniowym, poprzez wybranie odpowiedniego pola i podanie danych firmy, na którą ma zostać wystawiony dokument. 

Osoby, które w dniu biegu (tj. 17.11.2019 r.) będą miały ukończone 60 lat są zwolnione z opłaty startowej.

W dniu biegu zapisy na Drugą Dychę do Maratonu nie będą prowadzone.  

Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych sytuacjach organizator dopuszcza możliwość przeniesienia opłaty na innego uczestnika, w tym celu należy przesłać za pośrednictwem serwisu zapisów zgłoszenie przepisania pakietu startowego i wskazać osobę, która ma zostać w to miejsce dodana na listę startową do dnia 7 listopada 2019 r.  Opłata niewykorzystana z uwagi na nieobecność na zawodach nie przechodzi na następny bieg.

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadził drogami asfaltowymi i ścieżkami rowerowymi. Na trasie (na wysokości 5 km) zostanie zlokalizowany kontrolny punkt pomiaru czasu oraz punkt z wodą.

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów (BZ), będzie czynne w następujących dniach i godzinach:

  • 15 listopada 2019 r. (piątek) w godzinach 14:00-18:45 - w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6)
  • 16 listopada 2019 r. (sobota) w godzinach 11:00-15:00  - w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6)
  • 17 listopada 2019 r. (niedziela) w godzinach 08:30-11:00 - na terenie SKATE TOWN Lublin (ul. Krochmalna 13i). 

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie. W imieniu osób niepełnoletnich pakiet startowy odbiera rodzic lub opiekun prawny.