W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gala Knockout Boxing Night 24 w Lublinie

Gala Knockout Boxing Night 24 w Lublinie
30.09.2022

Październik rozpocznie się w Lublinie galą Knockout Boxing Night 24. Będzie to powrót dwukrotnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michała Cieślaka (22-2, 16 KO). Cieślak w czerwcu stoczył ostatni pojedynek, w którym już w pierwszej rundzie znokautował Niemca Enrico Koellinga. Zawodnik zajmuje dziewiąte miejsce w rankingu WBO oraz jedenastą pozycję w klasyfikacji federacji WBC.

Podczas gali w lubelskiej Hali im. Z. Niedzieli kibice zobaczą również polsko-polską bitwę między Markiem Matyją (20-3-2, 9KO), a Janem Czerklewiczem (8-1, 2KO) - to walka na szczycie krajowej wagi półciężkiej.

Na ringowej macie stanie również były mistrz Europy, zawodnik, który krzyżował rękawice m.in. z mistrzem świata IBF, WBA i IBO Gennadijem Gołowkinem, Kamil Szeremeta (22-2-1, 6KO), oraz niepokonany Rafał Wołczecki (6-0, 4KO), który nokautuje kolejnych swoich przeciwników w znakomitym stylu.

Gala rozpocznie się 1 października o godz.19.00 w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4. Bilety dostępne są na platformie ebilet.