W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Inauguracja sezonu! MKS FunFloor Lublin - Eurobud JKS Jarosław

Inauguracja sezonu! MKS FunFloor Lublin - Eurobud JKS Jarosław
09.09.2022

W piątek 9 września w hali Globus szczypiornistki MKS-u FunFloor Perła Lublin rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu PGNiG Superligi Kobiet. Lublinianki zmierzą się z zespołem EUROBUD JKS Jarosław. Początek spotkania o godzinie 17:00. Zapraszamy kibiców, by wspólnie z naszą drużyną zrobić pierwszy krok do odzyskania Mistrzowskiego tytułu!

A tak o niezbędnym wsparciu mówią Joanna Andruszczak:

Całkiem inaczej się gra, gdy na trybunach są kibice. To całkiem inny klimat. Dobra frekwencja na meczach i doping nas buduje. Każda z nas wie, jaki mamy tutaj klimat i gdzie są najlepsi kibice w Polsce.

i Dominika Więckowska:

Zawsze spotkania z kibicami wyzwalają w nas energię, pozytywne nastawienie i wielką motywację. Szczególnie gdy jest to mecz we własnej hali. Nie możemy się doczekać. Ta przerwa była zdecydowanie zbyt długa. Skreślamy dni do piątku.

Bilety dostępne na Eventim.pl.