W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kibicuj wspólnie z babcią i dziadkiem!

Kibicuj wspólnie z babcią i dziadkiem!
17.01.2023

Wspólnie spędzony czas to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. W sobotę 21 stycznia o godz. 18:00 lubelskie szczypiornistki podejmą Młyny Stoisław Koszalin. Z tej okazji MKS Lublin przygotował specjalną ofertę: zakup dowolnego biletu w kasie przed meczem upoważnia do odbioru darmowej wejściówki dla babci i/lub dziadka. Promocja nie dotyczy sprzedaży internetowej.

Równie ciekawą propozycję przygotował START Lublin. 20 stycznia o godz.17.30 drużyna Polskiego Cukru Startu Lublin zmierzy się z zespołem Tauron GTK Gliwice. Wszystkim osobom powyżej 60 roku życia przysługują bezpłatne zaproszenia na ten mecz. Wejściówki będą do odbioru w kasach Hali Globus w dniu meczu, na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek.

29 stycznia o godz.14.45 LUK Lublin rozegra w Hali Globus mecz z BBTS Bielskiem-Białą. Każdy wnuczek, który przyjdzie na to spotkanie z babcią lub z dziadkiem będzie mógł kupić dla nich bilet w promocyjnej cenie 1 zł. Opcja ta dostępna będzie tylko w kasie biletowej w dniu meczu.

Niech to będzie wyjątkowy wieczór z rodzinną atmosferę na trybunach Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8!