W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koszykówka wraca do Hali Globus!

28.02.2020

W tę sobotę minie 20 dni, od ostatniego ligowego spotkania, oraz dokładnie 28 dni od czasu gdy po raz ostatni widzieliśmy się z naszymi koszykarzami w Hali Globus. W ramach 21. kolejki Start Lublin zmierzy się z Polpharma Basketball. Choć szeregi drużyny ze Starogardu Gdańskiego opuścił Martynas Paliukenas, to nadal pozostaje niezwykle groźny Michael Hicks (zwycięzca Aerowatch Poland konkursu rzutów za trzy organizowanego podczas Suzuki Pucharu Polski). Dodatkowo, do składu Kociewskich Diabłów, dołączył wracający po kontuzji Greg Surmacz. Doświadczony w Energa Basket Lidze zawodnik może grać zarówno na ‘4’ jak i ‘5’. Luty zaczął się dla naszej drużyny zwycięsko i tak też Start chce go zakończyć!

Spotkajmy się 29 lutego o godz. 19.30 w Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8, by wspierać naszych zawodników głośnym dopingiem!

Bilety online: eventim.pl
Sprzedaż stacjonarna:

  • w dniu meczu w Hali Globus: 1 kasa (od ul. Kazimierza Wielkiego 8) - od godz. 17:00,
  •  dwie dodatkowe kasy od godz. 18:30,
  • w siedzibie klubu od wtorku do piątku do godz. 15:00,
  •  w sklepach Media Markt.