W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lubelska Sztafeta Pokoju i Pomocy 11 i 12 marca

Lubelska Sztafeta Pokoju i Pomocy 11 i 12 marca
10.03.2022

Zapraszamy do udziału w sportowym wydarzeniu, którego celem jest pomoc osobom uciekającym z ogarniętej wojną Ukrainy. Lubelska sztafeta pokoju będzie miała charakter otwarty co oznacza, że każda chętna osoba, bez względu na wiek weźmie w niej udział. Sama aktywność polegać będzie na przebiegnięciu dowolnego dystansu z pałeczką sztafetową i przekazanie jej kolejnej osobie z drużyny. Podczas biegu płonąć będzie symboliczny ogień nawiązujący do idei pokoju olimpijskiego.

W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka funduszy i darów na rzecz osób, które uciekły przed wojną w Ukrainie. Sztafeta na stadionie lekkoatletycznym potrwa dwa dni:

  • 11 marca w godz. 16.00 - 20.00
  • 12 marca w godz.9.00 - 15.00

Każdy może pobiec i każdy może pomóc! Bank Santander podwoi każdą wpłaconą przez uczestników i sponsorów złotówkę! Szczegółowe informacje na profilu fb wydarzenia.

Pliki do pobrania