Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

 

 

CWSML - logo

Drukuj stronę do PDF Mateusz Luty najwyżej w Pucharze Świata

08.01.2018

Zawodnik ACSS Lublin Mateusz Luty wraz z Krzysztofem Tylkowskim zajęli 9. miejsce na Pucharze Świata w niemieckim Altenburgu. Był to najlepszy wynik w międzynarodowych zawodach! 

Oczywiście podczas ślizgów nie uchowaliśmy się od kilku błędów więc mamy co analizować i co poprawiać - relacjonowali zawodnicy na swoim profilu FB Bobsleigh Team Luty. 

Dzień później, 7 stycznia, bobslejowa czwórka - Mateusz Luty, Grzegorz Kossakowski, Łukasz Miedzik i Arnold Zdebiak weszła do finału i osiągnęła 18. miejsce w Pucharze Świata w Altenburgu. Daje to częściowe wypełnienie krajowej kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w PeyongChang 2018. 

Z jednej strony spełniliśmy w połowie postawione nam wymagania względem potencjalnego zakwalifikowania się do Igrzysk Olimpijskich w czwórkach. Natomiast z drugiej szereg błędów w drugim ślizgu, począwszy od nierównego i całkowicie zawalonego startu, poprzez praktycznie zerową widoczność Mateusza podczas ślizgu i sporo błędów w drugiej części toru spowodowały, że z 11. miejsca po pierwszym ślizgu znaleźliśmy się na założonym nam przez Ministerstwo Sportu i Turystyki 18. miejscu w Pucharze Świata - pisali na swoim profilu Facebook.

źródło: acss.lublin.pl

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik słownie)
Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_03_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380 Warning: mkdir(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 358 Warning: chmod(): No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 359 Warning: fopen(gfx/_logs/error_03_d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.xml): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/edito/lib/EditoError.php on line 380