W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Mistrzostwa Polski BMX Racing

Mistrzostwa Polski BMX Racing
26.08.2022

W sobotę, 27 sierpnia zapraszamy na Mistrzostwa Polski BMX Racing. W tym dniu gościć będziemy zawodników z całej Polski na jedynym w województwie profesjonalnym torze przy ulicy Janowskiej 76 w Lublinie Bikepark Lublin. Wyścigi BMX to nowa bardzo dynamiczna, widowiskowa konkurencja kolarska, niezwykle popularna w Europie i na całym Świecie. Na specjalnym torze do tej olimpijskiej dyscypliny walczyć będą zawodnicy o tytuły Mistrzów Polski, tym razem podczas przejazdów indywidualnych na czas.

W tym dniu nie zabraknie dobrego ścigania, po południu zacznie się rywalizacja ze startu wspólnego podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego - Pucharu Polski BMX Racing. Lubelski Klub Kolarstwa Górskiego, współorganizator wydarzenia, liczy na bardzo dobry występ lubelskich zawodników, którzy będą bronić licznych tytułów Mistrzowskich. W tym dniu odbędą się również zawody dla amatorów, zarówno na czas indywidualnie jak i w grupie. Zapraszamy!