W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Motor dla Młodych!
27.04.2023

Miasto Lublin jako pierwsze w Polsce nosi tytułu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023. Z tej okazji Motor Lublin ogłasza akcję, w której każda osoba do 30 roku życia włącznie, która po raz pierwszy przyjdzie na domowy mecz Motoru, może kupić bilet za symboliczną złotówkę. Akcja obowiązuje od najbliższego meczu z Hutnikiem Kraków i będzie kontynuowana do końca sezonu.

Bilety w cenie 1 złotego będą dostępne w Oficjalnym Sklepie Motoru w Galerii Olimp, przy Alei Spółdzielczości Pracy 34 lub w kasach w dniu meczowym. Aby skorzystać z oferty, należy przedstawić dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający wiek. Oferta nie dotyczy biletów na sektor Premium i VIP.

Zapraszamy na piknik! Przed meczem można będzie spotkać się z piłkarzami Motoru i wziąć udział w pikniku rodzinnym, który rozpocznie się  30 kwietnia o godz.11.00 na terenie parkingu wokół Areny Lublin, przed sektorem H. W programie wydarzenia znajdą się różnorodne atrakcje i niespodzianki, które zapewnią doskonałą zabawę dla wszystkich uczestników.

Harmonogram rozgrywek:

  • 30.04 g. 14:45 Motor Lublin - Hutnik Kraków
  • 13.05, g. 17:00 Motor Lublin - Radunia Stężyca
  • 27.05 g. 17:00 Motor Lublin - Zagłębie Lubin II