W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Mundial 2018 - zapraszamy do strefy kibica

14.06.2018

Strefa powstała na parkingu Areny Lublin od strony ul. Muzycznej – obok Centrum Historii Sportu, siedziby Motoru Lublin i Perła Sport Pubu. Ekran został ustawiony od strony mostu przy ul. Muzycznej. W porównaniu do poprzedniej lokalizacji (przy Aqua Lublin) powierzchnia terenu jest znacznie większa co pozwoli na kibicowanie w znacznie liczniejszym gronie. Dwa lata temu sama Strefa Kibica, bez miasteczka towarzyszącego, mieściła niecały tysiąc osób, teraz Strefa jest przeznaczona dla 3 tysięcy osób.

Strefa będzie działała przez cały czas trwania Mundialu – zostaną w niej pokazane wszystkie mecze Mistrzostw. Można będzie je oglądać na telebimie, którego ekran ma powierzchnię 28 metrów kwadratowych (8 x 3,5 m), co gwarantuje odpowiednią jakość transmisji i dobry komfort oglądania dla wszystkich gości Strefy. Zapraszamy!