Nabór do dziecięcej drużyny water polo

15.09.2017

W związku z rozpoczęciem nowego sezonu zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat na trening pokazowy połączony z naborem na zajęcia water polo, który odbędzie się w dniu 22 września br. o godz. 19:30 w Aqua Lublin.

Celem gry w piłkę wodną jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika i zdobycie jak najwyższej ilości punktów. Rozgrywa się cztery partie, trwające po osiem minut. W połowie meczu następuje 5-minutowa przerwa. Jedną z głównych zasad jest zakaz trzymania piłki oburącz, a nie dotyczy to tylko bramkarza. Nie można także dotykać stopami dna basenu. Niezgodne z przepisami jest ponadto topienie, kopanie i odciąganie graczy.