W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nabór wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu do 30 kwietnia

16.04.2020

Przypominamy, że w dniu 30 kwietnia br. upływa termin składania wniosków o przyznanie Nagrody Miasta Lublin dla zawodników osiągających najwyższe wyniki sportowe oraz Nagrody Miasta Lublin dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej oraz zasłużonych w osiąganiu przez zawodników wysokich wyników sportowych w 2019 roku.

W związku z ogłoszonym stanem epidemii, w trosce o zdrowie mieszkańców Lublina, Prezydent Miasta Lublin wydał Zarządzenie w sprawie ograniczenia wykonywania zadań przez Urząd Miasta Lublin. Oznacza to, że do odwołania zostaje wyłączona bezpośrednia obsługa klientów Urzędu Miasta Lublin. Z tego względu wydrukowany, kompletnie wypełniony, podpisany zgodnie z reprezentacją wniosek można złożyć w następujący sposób:

  • zeskanować i przesłać na adres

lub

  • przesłać pocztą tradycyjną na adres: Wydział Sportu Urząd Miasta Lublin, ul. Filaretów 44, 20-609 Lublin

lub

  • złożyć w zamkniętej kopercie z adnotacją "Wydział Sportu Urzędu Miasta Lublin - Wniosek o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu" w urnie wystawionej na parterze budynku przy ul. Filaretów 44 (obok Biura Obsługi Mieszkańców)

UWAGA: decyduje data wpływu do Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin.

Szczegółowe informacje i wnioski dostępne są na stronie: Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu.