W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Unii Lubelskiej 2022

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Unii Lubelskiej 2022
25.11.2022

W najbliższy weekend 26-27 listopada, w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4 gościć będziemy zespoły piłki ręcznej w ramach Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Unii Lubelskiej. Wydarzenie, organizowane przez Fundację MKS Lublin, rozgrywane będzie w kategorii juniorek młodszych. Turniej rozgrywany będzie w systemie „każdy z każdym”, celem rozegrania jak największej ilości meczów. Organizatorzy zadbali o stojącą na wysokim poziomie obsadę, w ramach której na lubelskim parkiecie zobaczymy zawodniczki wszystkich żeńskich Szkół Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce! Będzie to pierwsza okazja do tego typu rywalizacji. Udział w turnieju weźmie pięć zespołów:

  • NLO SMS ZPRP Kalisz
  • NLO SMS ZPRP Płock
  • NLO SMS ZPRP Lublin
  • SPR Pogoń 1945 Zabrze
  • MKS Lublin

Wyłonione najlepsze zawodniczki turnieju, oprócz statuetek otrzymają atrakcyjne nagrody. Aktualne informacje dostępne są na profilu fb wydarzenia.