W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Otylia Swim Cup w Lublinie
21.04.2022

Fundacja Otylii Jędrzejczak organizuje w Lublinie w dniach 23-24 kwietnia br. zawody pływackie Otylia Swim Cup w sześciu kategoriach wiekowych: rocznik 2013 i młodsi, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008-2007. W imprezie weźmie udział ponad 1000 zawodników z całej Polski i zagranicy. Podczas zmagań w basenie olimpijskim AQUA Lublin młodzi zawodnicy poznają zasady fair play, szacunku i bezpieczeństwa nad wodą. Wiele emocji dostarczy im nie tylko sama rywalizacja na najwyższym poziomie, ale też spotkanie z gwiazdami sportu z regionu i Polski, możliwość zdobycia autografu czy zrobienie zdjęcia ze złotym medalem Igrzysk Olimpijskich. Kibice będą mogli wspierać swoich faworytów z trybun.

Otylia Swim Cup to cykl zawodów dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Celem projektu jest popularyzacja sportu pływackiego wśród dzieci i młodzieży oraz propagowanie pływania jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych u najmłodszych. Zawody skupiają na pływalni dzieci i młodzież z całego kraju oraz zagranicy, dają możliwość rywalizacji i szlifowania swoich umiejętności z rówieśnikami. To również okazja dla najmłodszych pływaków do zapoznania się z atmosferą dużych zawodów pływackich. Uczestnicy mają możliwość osobistego poznania najwybitniejszej polskiej pływaczki, jedynej polskiej mistrzyni olimpijskiej w pływaniu, Otylii Jędrzejczak. Organizowane przez naszą fundację zawody dają pozytywną energię do pracy treningowej oraz gwarantują możliwość rywalizacji o fantastyczne medale i puchary.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z Otylia Swim Cup 2021.
fot. Paweł Skraba