W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Po kolejne zwycięstwo!

07.02.2020

Wspierajmy naszą drużynę podczas domowego meczu. Tym razem, 15 lutego o godz.18.00 w hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4, LUK Politechnika Lublin zmierzy się z zespołem AZS AGH Kraków. Ostatnie dwa spotkania: z MCKiS Jaworzno i SPS Chrobrym Głogów były zwycięskie dla naszych siatkarzy. Czekamy więc na kolejny tryumf.

Trudno nawet określić jak bardzo odetchnęliśmy po tym meczu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że po każdej kolejnej porażce coraz trudniej byłoby nam wrócić na zwycięski szlak. Tak już jest w sporcie, że gdy trafia się seria bez wygranej, to pewność siebie spada. Mam nadzieję, że najgorsze już jest za nami. Dla nas to spotkanie to był mecz za sześć punktów. Chcieliśmy znów uwierzyć w to, że potrafimy wygrywać, co zresztą pokazaliśmy. Wyszliśmy na ten mecz na pełnej determinacji i powiedzieliśmy sobie w szatni, że to jest ten dzień, w którym musimy się przełamać i “wygryźć” zwycięstwo z parkietu. Myślę, że rywale byli zaskoczeni tym, że tak bardzo ofensywnie graliśmy. Szkoda trzeciego seta, w którym przegraliśmy, choć należy przyznać, że popełniliśmy w nim bardzo wiele błędów na zagrywce. To zadecydowało o tym, że przegraliśmy tę partię. W tym starciu zależało nam też na tym, by wrócić do górnej części tabeli. Różnice punktowe są bardzo małe, ale jednak wygrana pozwoliła nam znaleźć się bliżej fazy play-off - powiedział po wygranym 30 stycznia meczu z MCKiS Jaworzno trener Maciej Kołodziejczyk.

Bilety na spotkanie 22. kolejki Krispol 1.Liga mężczyzn będzie można zakupić na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie MOSiR (płatność tylko gotówką). Ceny biletów wynoszą 5 złotych (ulgowy) oraz 10 złotych (normalny).
*Bilet/karnet ulgowy uprawnia do wejścia na mecz(-e) dzieci i młodzież do lat 18, studentów do lat 26, emerytów i rencistów oraz honorowych dawców krwi i przeszczepu za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki przy wejściu na halę.