Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Podsumowanie roku działalności Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

05.12.2017

Ponad 600 osób uczestniczących w seminariach, 260 nowych wolontariuszy i 76 wydarzeń sportowych z ich udziałem to tegoroczne sukcesy Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin. We wtorek, 5 grudnia, z okazji Dnia Wolontariusza w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się podsumowanie kolejnego roku działalności Centrum. Seminarium było doskonałą okazją do podziękowania osobom zaangażowanym w aktywną współpracę przy wydarzeniach sportowych oraz projekt "Wolontariat na start - realizacja programu wolontariatu sportowego w Lublinie" w roku 2017. Projekt zakłada zbudowanie stałej grupy wolontariuszy współpracujących z Urzędem Miasta Lublin oraz z lubelskimi Klubami Sportowymi przy organizacji dużych imprez sportowych, w ramach istniejącego Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

Podczas spotkania wręczono nagrodę dla nauczyciela najbardziej zaangażowanego we współpracę z Centrum i wyróżniono kluby sportowe współpracujące z CWS ML. Galę zakończyło uhonorowanie najlepszych i najaktywniejszych Wolontariuszy. Tegoroczny ranking znajduje się na stronie: http://wolontariatsportowy.com/wpisy-organizatora/najlepsi-wolontariusze-2017/.

Gratulujemy sukcesów i zachęcamy do zaangażowania się w działalność Centrum.

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin powstało, by wspierać lubelskie Kluby Sportowe w efektywnej koordynacji działań wolontariuszy, zaangażowanych w organizację wydarzeń sportowych na terenie Miasta Lublin. Centrum rekrutuje, szkoli i przydziela wolontariuszy do Klubów, jednocześnie nagradzając tych najaktywniejszych. Więcej informacji o tym, jak zostać wolontariuszem można znaleźć na stronie Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

94 Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Lublin 2018

Lato w mieście 2018