W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Podsumowanie roku działalności Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin

05.12.2017

Ponad 600 osób uczestniczących w seminariach, 260 nowych wolontariuszy i 76 wydarzeń sportowych z ich udziałem to tegoroczne sukcesy Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin. We wtorek, 5 grudnia, z okazji Dnia Wolontariusza w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się podsumowanie kolejnego roku działalności Centrum. Seminarium było doskonałą okazją do podziękowania osobom zaangażowanym w aktywną współpracę przy wydarzeniach sportowych oraz projekt "Wolontariat na start - realizacja programu wolontariatu sportowego w Lublinie" w roku 2017. Projekt zakłada zbudowanie stałej grupy wolontariuszy współpracujących z Urzędem Miasta Lublin oraz z lubelskimi Klubami Sportowymi przy organizacji dużych imprez sportowych, w ramach istniejącego Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

Podczas spotkania wręczono nagrodę dla nauczyciela najbardziej zaangażowanego we współpracę z Centrum i wyróżniono kluby sportowe współpracujące z CWS ML. Galę zakończyło uhonorowanie najlepszych i najaktywniejszych Wolontariuszy. Tegoroczny ranking znajduje się na stronie: http://wolontariatsportowy.com/wpisy-organizatora/najlepsi-wolontariusze-2017/.

Gratulujemy sukcesów i zachęcamy do zaangażowania się w działalność Centrum.

Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin powstało, by wspierać lubelskie Kluby Sportowe w efektywnej koordynacji działań wolontariuszy, zaangażowanych w organizację wydarzeń sportowych na terenie Miasta Lublin. Centrum rekrutuje, szkoli i przydziela wolontariuszy do Klubów, jednocześnie nagradzając tych najaktywniejszych. Więcej informacji o tym, jak zostać wolontariuszem można znaleźć na stronie Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.