W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rozpoczynają się 36. PZLA Mistrzostwa Polski U23 w lekkiej atletyce!

Rozpoczynają się 36. PZLA Mistrzostwa Polski U23 w lekkiej atletyce!
28.06.2019

Lublin po raz kolejny jest gospodarzem wyjątkowego wydarzenia sportowego. Skok o tyczce i rzut oszczepem kobiet to pierwsze konkurencje, które obejrzy publiczność w dniu rozpoczęcia 36. PZLA Mistrzostw Polski U23 w lekkiej atletyce. Uroczyste otwarcie odbędzie się 29 czerwca o godz. 15:00 na nowoczesnym Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. Serdecznie zapraszamy do oglądania najlepszych młodych lekkoatletów - wstęp na Mistrzostwa jest bezpłatny!

Na wsparcie kibiców szczególnie liczą zawodnicy, którzy walczyć będą przed własną publicznością. W barwach AZS UMCS Lublin startują objęci programem Akademickiego Centrum Szkolenia Sportowego m.in. płotkarz Michał Sierocki, czterystumetrowiec Maciej Hołub, kulomiot Szymon Mazur i ośmiusetmetrowiec Michał Kitliński. Do grona gwiazd mistrzostw aspiruje także biegająca na 200 metrów Martyna Kotwiła, która w ubiegłym roku na Mistrzostwach Polski seniorów w Lublinie pobiła na tym dystansie rekord Polski juniorek należący do Ireny Szewińskiej.

Program Mistrzostw, aktualności i dostęp do transmisji znajdują się na stronie internetowej www.lublin-2019.pl. Organizatorem mistrzostw jest Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz Miasto Lublin.

 

Pliki do pobrania