W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie z legendą Motoru Lublin - transmisja live

Spotkanie z legendą Motoru Lublin - transmisja live
09.06.2021

 "A Ty będziesz piłkarzem" to tytuł biografii Władysława Żmudy, wspaniałego piłkarza, wychowanka klubu Motor Lublin. Pozycja właśnie ukazała się nakładem Arskom Sport Brokers. Z tej okazji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie, Centrum Historii Sportu oraz Lubelska Kronika Sportu zapraszają na spotkanie z Władysławem Żmudą i Dariuszem Kurowskim.

Link do transmisji.

Spotkanie odbędzie się 9 czerwca o godz. 14.00 w Centrum Historii Sportu w Lublinie mieszczącego się w przestrzeniach stadionu Arena Lublin oraz za pośrednictwem fanpage Centrum.

Ze względu na ciągle obostrzenia związane ze stanem epidemii COVID-19 w Centrum Historii Sportu w Lublinie przebywać może jednocześnie do 20 osób. W związku z tym zainteresowanych przybyciem prosimy o przesłanie wiadomości na adres: . Decyduje kolejność zgłoszeń.