W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Święto Niepodległości na biegowo

13.11.2017

11 listopada, o godz. 11:11 wystartował pierwszy w Lublinie Bieg Niepodległości. Zawody odbyły się w ramach przełajowego cyklu – CITY TRAIL, który jest organizowany na 5-kilometrowej trasie nad Zalewem Zemborzyckim. Bieg ukończyło 490 dorosłych, co jest rekordem frekwencji imprezy. Dodatkowo startowały dzieci i młodzież – na czterech dystansach pobiegło blisko 100 uczestników.

Był to niezwykły bieg. Rota na starcie, pamiątkowe medale z ręcznie malowanym biało-czerwonym akcentem, flagi na twarzach i w rękach zawodników budowały podniosłą atmosferę. Zawody były częścią cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Lublin, który potrwa do 17 marca. Najbliższe zawody są zaplanowane na 9 grudnia. Więcej informacji na stronie: http://citytrail.pl/aktualnosci/miasta/miasto/lublin.